MB-701

Kompaktowa bateria typu NP-F z ładowaniem USB-C i pojemnością 50 Wh

Mathorn MB-701

Mathorn MB-701 6700 mAh 50Wh USB-C LED to niewielka, ale pojemna bateria litowo-jonowa będąca zamiennikiem modelu NP-F770. Jej konstrukcja wykorzystuje cztery wysokowydajne ogniwa litowo-jonowe Panasonic NCR18650B o łącznej pojemności 6700 mAh i energii 50 Wh.

Ładuj akumulatory Mathorn szybko, bezpiecznie i wygodnie przez złącze NP-F lub USB-C

Podstawową funkcjonalnością baterii MB-701 jest mocowanie NP-F, pozwalające zasilać urządzenia o mocy do 50 W. Świetnie sprawdzi się w zasilaniu lamp LED oraz monitorów podglądowych. 

Ładowanie baterii można realizować na dwa sposoby. Za pośrednictwem złącza NP-F prądem 3.35 A (28 W) w trybie standardowym lub 6.7 A (56 W) w trybie szybkim. Oprócz tego bateria wyposażona jest w złącze ładowania USB typu C, które pozwala ładować baterię prądem do 2.4 A (12 W).

Używaj baterii Mathorn MB-701 jako powerbanku

Złącze wyjściowe USB typu A o wydajności prądowej 2.4 A i mocy 12 W sprawia, że baterię Mathorn MB-701 można używać jako powerbanku. Możesz ładować inne urządzenia, gdziekolwiek jesteś!

Mathorn MB-701

Laboratoryjnie potwierdzona jakość i długi okres eksploatacji

Wbudowany wskaźnik diodowy LED umożliwia stałą kontrolę stanu naładowania baterii, dzięki czemu możesz w pełni skupić się na tworzeniu.

Zastosowana w bateriach Mathorn technologia litowo-jonowa NCR oraz systemy zabezpieczeń sprawiają, że urządzenie jest w stanie wytrzymać nawet 500 cykli pełnego ładowania i pełnego rozładowania. Brak efektu pamięci i duża pojemność zachęcają do częstszego, częściowego doładowywania baterii, co znacząco wydłuża jej okres eksploatacji.

Wyjątkowa wydajność baterii Mathorn to efekt zastosowania naszej autorskiej procedury pomiarowej. Stworzyliśmy profile zasilania najnowszych i najbardziej wymagających akcesoriów fotograficznych na rynku, a następnie dobraliśmy takie komponenty baterii, które zapewnią najlepszą wydajność. Dzięki takiemu podejściu baterie Mathorn działają z 99% akcesoriów wykorzystujących do zasilania złącze typu NP-F.

Gwarancja i bezpieczeństwo

Okres eksploatacji baterii wiąże się z rozmaitymi scenariuszami jej użycia, nie zawsze optymalnymi. Z tego powodu każdą baterię Mathorn wyposażyliśmy we wszystkie obecnie stosowane, aktywne i pasywne zabezpieczenia, w tym m.in. nadprądowe, przepięciowe, przeciwzwarciowe i temperaturowe. Zmniejszają one ryzyko uszkodzenia baterii i podłączonych urządzeń, wydłużając okres bezproblemowej eksploatacji. Dzięki temu na każdą baterię dajemy aż 3 lata gwarancji!

Najważniejsze cechy

 • wysokoprądowe ogniwa Panasonic NCR 18650B o łącznej pojemności 6700 mAh i energii 50 Wh;
 • moc wyjściowa 50 watów w trybie ciągłym;
 • złącze wyjściowe USB typu A 5 V/2.4 A 12 W;
 • złącze ładowania USB typu C 5 V/2.4 A 12 W;
 • stan naładowania baterii sygnalizowany diodami LED;;
 • popularne i uniwersalne złącze typu NP-F;
 • kompaktowe rozmiary i niewielka waga zaledwie 220 gramów;
 • pojemność i wydajność prądowa baterii zweryfikowana pod rzeczywistym obciążeniem;
 • wytrzymuje nawet 500 cykli pełnego ładowania i rozładowania;
 • mikroprocesorowy moduł sterujący BMS z zabezpieczeniem termicznym, prądowym, napięciowym i przeciążeniowym;
 • 3 lata gwarancji.

Specyfikacja techniczna

Parametr Wartość
Pojemność nominalna / energia 6700 mAh / 50 Wh
Napięcie nominalne / ładowania 7,4 V / 8,4 V
Moc złącza NP-F (ciągła/chwilowa) 50 W/75 W
Wyjście USB-A 5 V/2.4 A (12 W)
Wejście USB Micro / USB-C 5 V/2.4 A (12 W)
Wymiary 71x39x52 mm
Waga 220 g